O firmie

Witamy na nowej stronie Internetowej firmy Meble Jadczak.

Swoje usługi w zakresie urządzania i wyposażania mieszkań świadczymy już odc1981r. Od ponad trzydziestu lat zdobywamy nasze doświadczenie oraz uznanie i zaufanie wielu klientów.

W roku 1996 naszą specjalnością stały się przede wszystkim meble kuchenne. Różnego rodzaju meble kubaturowe także nie mają dla nas tajemnic.

Tworzymy meble dopasowane do stylu życia i możliwości każdego Klienta. Dbamy o ich funkcjonalność, trwałość, poczucie  estetyki, wręcz piękna - ze szczególną dbałością o detale. Jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu.

Produkowane przez nas meble kuchenne mogą zawierać fronty wykonane w całości z drewna, a także z płyty MDF pokrytej okleinami naturalnymi (w tym gatunki egzotyczne ) w wysokiej jakości lakiery oraz techniki łączone.

Do naszych mebli kuchennych proponujemy blaty laminowane różnych firm z trwałym i ciekawym wykończeniem, blaty kamienne i drewniane, konglomeraty. Nasze realizacje oświetlimy w sposób różnorodny, funkcjonalny i zarazem ciekawy. Używamy jedynie doskonałej jakości materiałów i akcesoriów.

Proponujemy Państwu sprzęt gospodarstwa domowego do zabudowy różnych firm, w tym modele  przeznaczone tylko dla klientów studiów mebli kuchennych.

Naszą firmę tworzą profesjonaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem od wielu lat wykonują swoją pracę realizując niesztampowe projekty i rozwiązania. Naszym celem jest osiąganie  najwyższej jakości i doskonałych rozwiązań przy optymalizacji ceny.

Udzielamy praktycznych i wyczerpujących informacji na temat wykonywanych projektów. Podpowiadamy techniczne rozwiązania instalacji i glazury.

Państwa marzenia o pięknej kuchni znajdą odzwierciedlenie w naszych projektach - mówcie nam o nich. 

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym studio w zakładce „Panoramy 360” oraz do oglądania przykładowych realizacji w naszym salonie.

Najnowsze realizacje

Zestaw Opal - lakier połysk LUA

Zestaw Opal - lakier połysk LUA

Czytaj więcej
Zestaw Limba - jesion biały

Zestaw Limba - jesion biały

Czytaj więcej
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd